Bostancı Kurye ( 90 DK Teslimat )

23.06.2020
100
Yeni
Bostancı Kurye ( 90 DK Teslimat )

İstanbul’da bostancı kurye hizmetinin önemi çok büyüktür. İstanbul adeta her geçen gün kendi nüfusunu adeta gün geçtikçe arttıran ulaşım gibi aksamaları ile adeta bir semtten bir semte gidiş bile artık çok büyük zamanlarımızı almaktadır. Git gide büyüyen ve nüfusu her geçen gün artan bu şehirde bazı ulaşım sıkıntıları da bulunmaktadır. Bu bölgeden İstanbul’un farklı bir semtine ulaşım bile başlı başına bir sorun halindedir. Bu sebep ile moto kurye firmalarına büyük bir önem arz etmektedir.

bostancı kurye

bostancı kurye

Bostancı Kurye

Bostancı, İstanbul’da, Kadıköy ilçesine bağlı mahalle. Kadıköy’ün doğu ucunda yer alan Bostancı, sahilden D-100 Karayolu’na doğru yaklaşık 2 kilometre boyunca uzanır. Batıda Suadiye ve Kozyatağı, kuzeyde Ataşehir’e bağlı İçerenköy ve doğuda Maltepe ilçesine bağlı olan Altıntepe ile komşudur. Ayrıca Adalar’a en yakın noktalardan biridir.

Kaynak: Vikipedi

Bostancı Kurye olarak motor kurye hizmetimizle, özel güvenlik eğitimi almış personellerimizle maddi önem taşıyan evrak ve değerli eşyalarınızı istediğiniz noktaya başka hiçbir adrese uğramadan son derece güvenli ve hızlı bir şekilde teslim ediyoruz. Bu alanda görevli personelimiz alarmlı, yüksek güvenlikli araçlar ile size hizmet vermektedirler. Değerli eşyalarınızın taşınırken çalınmasına karşı önlem almak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek moto kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Kadıköy Motor Kurye gönderileri dolaştırmadan ulaştırır. Bu gibi anlarda bizleri arayarak kurye talebi oluşturarak istediğiniz kuryenin en hızlı bir şekilde adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz. Hız, Kalite ve Güven üçlüsünü misyon olarak benimsemiş ve her geçen gün kurye hizmeti verme kalitemizi arttırarak sizlere profesyonel bir hizmet vermeye çalışıyoruz.

Kadıköy Kurye

En hızlı gönderiler artık kadıköy kurye ile hızlı teslimatın tek ve gerçek adresi olan motorlu kurye tamamen yasal faturalı olarak çalışmaktadır. Gönderlerin durumunu anlık olarak operatörlerimiz tarafından sorgulanarak bilgi alabilirsiniz. Teslimat zamanını operatörlerimiz tarafından anlık olarak sizlere bilgisi aktarılacaktır.

Kurye talebi oluşturmak için yapmanız gereken tek şey ekspres kurye operatörlerimize bağlanarak bizlere ulaşıp kurye talebi oluşturmaktır. Gönderinin teslim alınacağı adresi doğru bir şekilde vermeniz dahilinde en yakın moto kurye personelimiz 30-40 dakika içerisinde adresinizden alıp hızlı bir şekilde teslime edileceği adrese doğru yola çıkacaktır. Gönderiyi teslim ederken ise yalnızca belirttiğiniz kişiye, firmaya özel kurye olarak teslimat sağlanır. Teslim edilen kişinin isim, soy isim ve imzası ise anlık olarak e-posta, kısa mesaj veya WhatsApp yolu ile bilgilendirilmesi yapılır. Buraya tıklayarak hakkımızda bilgisini görebilirsiniz.

İstanbul’un tüm ilçelerine en kısa sürede ulaştırıyoruz. Bostancı Kurye firması olarak eğitimli ve uzman kadrosuyla dağıtım hizmetini yüksek kalite anlayışıyla bütünleştirerek hızlı, doğru ve güvenilir bir hizmet vermenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Tüm gönderilerinizi küçük ya da büyük diye ayırmıyoruz ve ince detaylarına kadar özenle ve titiz bir çalışmayla belirttiğiniz herhangi adrese ulaştırıyoruz. Motorlu Kurye, hizmeti ile İstanbul’un her semtine deneyimli ve hızlı kuryelerimizle ve moto kurye ve dağıtım hizmetini en hızlı ve güvenli şekilde veriyoruz. Hızlı, kaliteli, güvenilir kurye hizmetimiz ile müşteri memnuniyetini sağlamak en önemli amaçlarımızdan birisidir.

Ekonomik fiyatlarımız ile İstanbul’da artık trafik çilesini çekmemeniz sağlayarak sizlere değerli zamanınızdan tasarruf sağlıyoruz. 12 Kurye ekibimiz ile haftanın yedi günü ve günün yirmi dört saati motorlu kurye hizmetini sizlere en iyi bir şekilde sunuyoruz.

Neden Bostancı Kurye

  • Tüm gönderileri küçük ya da büyük diye ayırmıyoruz ve ince detaylarına kadar özenle ve titiz bir çalışmayla belirttiğiniz herhangi adrese ulaştırıyoruz.
  • Kadıköy Kurye, hizmeti ile İstanbul’un her semtine deneyimli ve hızlı kuryelerimizle ve kurye ve dağıtım hizmetini en hızlı ve güvenli şekilde veriyoruz.
  • Hızlı, kaliteli, güvenilir kurye hizmetimiz ile müşteri memnuniyetini sağlamak en önemli amaçlarımızdan birisidir.
  • İstanbul’un Trafiğine takılı kalmadan gönderileri ; Hızlı ve güvenilir bir şekilde teslim etmekten memnuniyet duyarız.
  • Bizim uzman ve eğitimli kadrosuyla moto kurye sektöründe yüksek kalite anlayışıyla hızlı ve güvenli bir firma olmayı bir amaç edinmişizdir.
  • Gönderileri şehirler arası kurye hizmetimiz ile de hızlı bir şekilde teslimatını yapabilirsiniz.
  • Moto Kurye bu sektör’de çok güvenilir bir firma olmamızı sağlayan tek neden hızlı ve zamanından önce belirttiğiniz adrese gönderileri teslim etmek tek amacımız ve vizyonumuz ve misyonumuzdur.

Zaman

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Call Now Button

0