Caddebostan Kurye (90 DK. TESLİM)

30.06.2020
80
Caddebostan Kurye (90 DK. TESLİM)

Caddebostan Kurye bir konumdan alınan evrak ya da her hangi bir ürünü belirtilen başka bir adrese belli bir süre ve ücret karşılığı güvenli bir şekilde motorlu, yaya ya da araçlı olarak teslimat hizmetini yapan profesyonel kişidir.

Caddebostan, İstanbul’un Kadıköy ilçesinde bulunan bir semtidir. Çiftehavuzlar ve Erenköy arasında kalır. İstanbul’un en gözde semtlerinden olup Bağdat Caddesi, CKM (Caddebostan Kültür Merkezi) gibi yerlere ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca bölgede ünlü markaların mağazaları mevcuttur. Türkiye’de az görülen bisiklet yolu mevcuttur.

kaynak: vikipedi

Caddebostan Kurye

Lojistik masraflarını minimum rakamlara hızlı bir şekilde; trafik ve hava şartları ne olursa olsun kolaylaştırıp özellikle e-ticaret firmalarının piyasadaki mevcut sipariş sayısını artırmadaki en büyük çözüm ortağınız’dır. Caddebostan kurye‘nin görevi kadıköy ilçe sınırları içerisine yada İstanbul geneline bir paketi alıcıya ulaştırmaktır. Bu gönderi motorlu kurye ile taşınmaktadır. Gönderi boyutu da taşınabilir ölçeğinde olması gerekir. İstanbul’da son yıllarda artan talep üzerine alo kurye‘de kendini sürekli yenileyerek iş dünyasına katkıda bulunmak için gerekli tüm hazırlıklarını yapmaktadır. Bu sebeple bizim görevimiz caddebostan kurye olarak her türlü evrak gönderilerini güvenilir bir şekilde ve zamanında caddebostan istenilen konuma ulaştırmaktır.

Git gide büyüyen ve nüfusu her geçen gün artan bu şehirde bazı ulaşım sıkıntıları da bulunmaktadır. Bu bölgeden İstanbul’un farklı bir semtine ulaşım bile başlı başına bir sorun halindedir. Bu sebep ile motorlu kurye firmalarına büyük bir önem arz etmektedir.

Kadıköy Motor Kurye Logo

caddebostan kurye

Caddebostan Moto Kurye

Caddebostan Moto Kurye olarak motor kurye hizmetimizle, özel güvenlik eğitimi almış personellerimizle maddi önem taşıyan evrak ve değerli eşyalarınızı istediğiniz noktaya başka hiçbir adrese uğramadan son derece güvenli ve hızlı bir şekilde teslim ediyoruz. Bu alanda görevli personelimiz alarmlı, yüksek güvenlikli araçlar ile size hizmet vermektedirler.

İstanbul’un bir ilçesi olan Kadıköy’de kurye hizmeti almak için hemen iletişim bölümümüzden kurye operatörlerimize bağlanarak kurye kaydı oluşturabilirsiniz. Kurye operatörümüz ile görüşerek kurye fiyatı hakkında daha detaylı bilgi sahibi edinebilirsiniz. Müşteri temsilcimize kurye kaydı oluştururken en önemli hususlardan birisi de gönderinin ağırlığı, cismi boyut ve ebat bilgisini lütfen doğru bir şekilde ifade ediniz. Aksi takdirde ek ücretler ödemenize gerek kalabilir, Bu sebep ile lütfen doğru bilgiler veriniz. Kurye kaydı oluştururken hangi kurye hizmetini seçtiğinizi belirtiniz. Genellikle kurye ekibimiz adresinize maksimum 30-40 dakika gibi süre zarfında adresinizde paketinizi teslim alacaktır.

Bir sonra ki ilçemiz : CAFERAĞA KURYE

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Call Now Button

0