Caferağa Kurye

08.07.2020
81
Caferağa Kurye

Kadıköy’ün mahallesi olan caferağa kurye hizmetini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Her türlü gönderileri kadıköy kurye aracılığı ile İstanbul’un bütün ilçelerine ve mahallelerine kişiye özel kurye teslimatını gerçekleştirmekteyiz. İstanbul’un köklü kurye firmalarından birisi olup 12 özel ve profesyonel kurye personellerimiz ile anlık kurye ihtiyacınız olduğu anda hemen yanı başınızdayız.

Caferağa Motorlu Kurye Hizmeti

Caferağa Motorlu Kurye bir konumdan alınan evrak ya da her hangi bir ürünü belirtilen başka bir adrese belli bir süre ve ücret karşılığı güvenli bir şekilde motorlu, yaya ya da araçlı olarak teslimat hizmetini yapan profesyonel kişidir. Lojistik masraflarını minimum rakamlara hızlı bir şekilde; trafik ve hava şartları ne olursa olsun kolaylaştırıp özellikle, e-ticaret firmalarının piyasadaki mevcut sipariş sayısını artırmadaki en büyük çözüm ortağınız’dır.

caferağa kurye

Kadıköy Motorlu Kurye

 

Caferağa, İstanbul’un Anadolu Yakası’nda bulunan Kadıköy ilçesine bağlı 21 mahalleden biridir. Kadıköy ilçesinin denize kıyıdaş mahallelerinden biri olan Caferağa’nın güneyi, kuzeyi ve batısı Marmara Denizi ile çevrilidir. Moda Burnu da denen bir yarımada üzerine yayılan mahalle, kendi adından ziyade Moda semti olarak anılmaktadır. Mahallenin doğusunda ise Osmanağa mahallesi bulunmaktadır.

kaynak: vikipedi

Caferağa Kurye Hizmet Bölgelerimiz

 1. 19 MAYIS MAHALLESİ
 2. ACIBADEM MAHALLESİ
 3. BOSTANCI MAHALLESİ
 4. CADDEBOSTAN MAHALLESİ
 5. CAFERAĞA MAHALLESİ
 6. DUMLUPINAR MAHALLESİ
 7. EĞİTİM MAHALLESİ
 8. ERENKÖY MAHALLESİ
 9. FENERBAHÇE MAHALLESİ
 10. FENERYOLU MAHALLESİ
 11. FİKİRTEPE MAHALLESİ
 12. GÖZTEPE MAHALLESİ
 13. HASANPAŞA MAHALLESİ
 14. KOŞUYOLU MAHALLESİ
 15. KOZYATAĞI MAHALLESİ
 16. MERDİVENKÖY MAHALLESİ
 17. OSMANAĞA MAHALLESİ
 18. RASİMPAŞA MAHALLESİ
 19. SAHRAYICEDİT MAHALLESİ
 20. SUADİYE MAHALLESİ
 21. ZÜHTÜPAŞA MAHALLESİ

Caferağa Kurye Hizmetlerimiz

 • Caferağa Ekspres Kurye Hizmeti
 • Caferağa Moto Kurye Hizmeti
 • Caferağa Motorlu Kurye Hizmeti
 • Caferağa Motor Kurye Hizmeti

En hızlı gönderiler artık kadıköy kurye ile hızlı teslimatın tek ve gerçek adresi olan motorlu kurye tamamen yasal faturalı olarak çalışmaktadır. Gönderlerin durumunu anlık olarak operatörlerimiz tarafından sorgulanarak bilgi alabilirsiniz. Teslimat zamanını operatörlerimiz tarafından anlık olarak sizlere bilgisi aktarılacaktır.

Bir sonra ki ilçemiz DUMLUPINAR KURYE

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Call Now Button

0