İlaç Kurye

06.04.2021
36
İlaç Kurye

İLAÇ KURYE

İlaç kurye , 7/24 sizler için hizmet sunarak acil Sağlık, Medikal, Kozmetik, Cinsel vb ilaç siparişlerinizi sizlerin talepleri doğrultusunda temin ederek kısa sürede istemiş olduğunuz noktaya teslimat sağlamaktadır. Acil İlaç kurye ile artık 7 gün 24 saat eczane’den siparişleriniz 30 ile 45 dakika içerisinde ilaç kurye hizmeti sayesinde kapınıza teslimat gerçekleştirip sizlerin acil ilaç ihtiyaç duyduğunuz an web sitemizde ki bilgilerinizi girerek ve istenilen süreyi belirtip ödemenizi online olarak sağlayabilirsiniz.

7/24 Acil ilaç kurye İlaç talebiniz yapıldıktan sonra, tüm eczaneleri arayıp ilacınız temin edilir, ilaç ücreti + hizmet bedeli karşılığında adresinize teslimat yapılır. Eğer istediğiniz ilaç reçetesi gerektiriyorsa, reçeteyi motorlu kuryemize ibraz etmeniz gerekmektedir. Günün her saatinde arayın, size eczaneden evinize ilaçları getirelim. Acil Eczane ve ilaç ihtiyaçlarınız için, 7 gün 24 saat telefonla sipariş verebilirsiniz.

Günün bir zamanında yada özellikle akşam geç saatlerde kullandığınız reçeteli yada reçetesiz ilaç ve benzeri ürünlerinizi eczaneleri dolaşmadan sizin belirttiğiniz eczaneden alıp sizler zahmet etmeden evinize kadar teslim etmekteyiz.  Bizleri arayan müşterilerimizin ister eczaneden eve, ister depodan eczaneye, İstanbul’un herhangi bir yerinden aradıklarında en kısa sürede teslimatınızın alınacağı adrese ilaç kuryeleri yönlendirerek aldıktan sonra ortalama 60 dakika içerisinde sizlerin bulunduğu adrese sipariş ettiğiniz ürünleri getirmektedir.

ETİKETLER:
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Call Now Button

0