Kadıköy Kurye

Anasayfa » Kadıköy Kurye

Kadıköy Kurye

Çok acil evraklarınızı, sözleşmeleri, dosyaları, ürün ve benzeri gibi şeyler, kimlik, cüzdan, telefon, noter yada kurumsal evraklarınızı sizlerin yerine Kadıköy Moto Kurye ekibi İstanbul’dan şehir dışına anında ulaştırabilirsiniz. Son model motorlarımız ile deneyimli özel sürücülerimizi bu hizmete özel olarak gidecek tüm gönderi ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. Teslimat zamanı konusunda garanti veriyoruz. Avantajlı fiyatlarımız ve teslimat sonrasında kime teslim edildiği hakkında bilgi ve detayları sms veya e-mail yolu ile sizleri bilgilendiriyoruz. Kritik yedek parça ve ürünlerinizi, imzalanması gereken sözleşmeler gibi zaman açısından hassas gönderileriniz için Kadıköy Kurye ideal bir hizmettir.

Bu hizmetimizden yararlanmak için hemen çağrı merkezi ekibimizi arayarak gönderinin alınacağı ve gideceği adresi belirterek gidecek dosya ve ya paketin kilogram ve hacmini belirtiniz. Çağrı merkezi ekibimiz hacim ve ağırlığına göre yada acil veya normal gün içi teslim gibi gidecek olan gönderinin fiyatlandırmasını sizlere sunar. Kadıköy Kurye hizmetimiz ile sizlerin çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.

Kadıköy Moto Kurye

Kadıköy Kurye, motorlu kurye ihtiyacınızda yanındayız. Gönderileri ekonomik olarak talep edilen hizmete göre motosiklet veya arabalı kurye gibi hizmetlerimizi profesyonel olarak çözüm sağlıyoruz. Hızımızı sizde test edin, zamandan kazanın. Zaman herkes için önemli bir kavramdır ama bazen günlük iş hayatınızda veya günlük hayatınızda bazen bu zamana her şeyi sığdıramazsınız.

Acil olarak yetiştirilmesi gereken evraklar, dosyalarınız veya paketleri İstanbul’un meşhur trafiğinde tıkalı kalıp zamanınızı boşa harcamayın Kadıköy Moto Kurye ekibimiz ile geri gelmeyen zamanı tasarrufa çeviriyor ve sizlerin önemli yetiştirilmesi gereken gönderileri zamanında gideceği adrese ulaştırıp kusursuz bir performans gerçekleştiriyor.

Kurye sektörün öncü ve köklü firması olan Kadıköy Motor Kurye, Sizlere garanti veriyor ve bu güveni deneyimli yıllardır beraber çalışan personellerinden bu güveni alıyor. Tüm gönderileri küçük, büyük diye ayırt etmiyoruz ince detayına göre özenle ve titiz bir çalışma ile belirttiğiniz adrese hızlıca seri bir şekilde ulaştırıyoruz. Hız, Kalite ve güven ilkelerini benimsemiş kurye taşımacılığı sektöründe sizlerin yüzünüzü güldürmeyi amaç edinmişizdir. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder, İyi günler iyi çalışmalar dileriz..

 

Diğer Yazılarımıza Göz Atın.. Suadiye Kurye

 

Call Now Button

0