Kadıköy’de Kurye Hizmeti

09.01.2020
114
Kadıköy’de Kurye Hizmeti

İstanbul’un Kadıköy ilçesinde vermiş olduğumuz kurye hizmetini sizlere sunmaktan gurur duymaktayız. 2000’li yılların başlarında kurulan ” Kadıköy Motor Kurye ” kurulduğumuz ilk yıldan itibaren sektörde her geçen gün kendini ispatlamış ve müşterilerin güvenini, sempatisini kazanmıştır. Sadece hizmet odaklı değil, müşterilerimizin her türlü sorununa ortak olup problemleri çözmeye gayret ediyoruz. Sadece Kadıköy’de kurye hizmetini sizlere sunmuyoruz. İstanbul’a dağılan geniş kurye ağımız ile bizi her nereden ararsanız arayın sizlere maksimum 30 – 45 dk. yakınlıktayız.

Kadıköy Kurye ile Hızlı Gönderiler

Kadıköy kurye ile ekspres gönderiler bizlerle maksimum 90 dk. belirtilen adrese teslimatını gerçekleştirmekteyiz. İstanbul’da kurye hizmeti hemen hemen her an ihtiyaç duyulabilecek bir hizmettir. Acil yetişmesi gereken evraklar, paketler, numuneler, yedek parçalar ve daha neler neler aklınıza gelebilecek her türlü gönderileri motosiklet ile taşınabilmesi zorunluluğu ile bütün paketleri istenilen adrese istenilen saat diliminde teslimatı yapıyoruz. Yıllardan gelen güven, tecrübe ile sizlere süratli ve emniyetli kurye hizmetini vermekteyiz. Kadıköy Motor Kurye’nin uygun avantajlı fırsatları ve cebinizi yakmayan fiyatları ile birlikte kurye hizmeti almanın keyfini sürün..

Hemen Arayın Adresinize Gelelim

Kurye hizmeti almak için müşteri temsilcimizi veya whatsApp yolu ile görüşebilir fiyat alabilir ve kurye kaydı oluşturabilirsiniz. Kayıt oluştururken ekstra fiyat yaşamamanız adına gönderilmek istenen paketin ağırlığını, hacmini ve boyutunu kurye operatörlerine söylemeniz gerekmektedir. Buna göre kurye operatörümüz size net bir fiyat verecektir. Kadıköy’de kurulan ve merkez ofisimiz kadıköy bölgesinde olduğu için bu bölgeden gönderimleri en hızlı bir şekilde teslim almaktayız. Sizlerde Kadıköy Motor Kurye Arayın Hızlı Teslimatın Tadını Çıkarın.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Call Now Button

0